Субота, 19.07.2025, 06.25.04
Вітаю Вас Гость | RSS

...

Тут спілкуються українською

Ми в контакті

Адміністрація

Адміністратор
Гулак Юрій Валерійович

Skype
//vk.com/windows_xp99ВКонтакті

Статистика

Статистика сайта
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Нас сьогодні відвідали
Зараз Онлайн
Лічильники

Головна » 2012 » Листопад » 3 » Стали думати, гадать кому голос свій віддать
21.31.01
Стали думати, гадать кому голос свій віддать
Минулих вихідних в Ігнатполі пройшли вибори, на яких ігнатпільці виразили свою політичну позицію… точніше її відсутність. Так, саме відсутність. Адже, як іще пояснити той факт, що перемогу здобули опозиція і комуністи. Де тут взагалі логіка?
Чесно кажучи, хотілося почати з фрази: «На що ви сподівалися, коли ставили галочки?» Правда, невже обов’язково весь час наступати на одні й ті ж граблі? Здається, всі ми повинні знати ким являються кандидати в народні депутати до Верховної Ради. Громадянин, що понад усе цінує демократію, довго подумає перш ніж віддати свій голос. Тому я задаюсь запитанням: «А ви знаєте хто такий Микола Тимошенко?» Так, це той депутат, який колись подарував нам холодильник (який купив на кошти, що завчасно вкрав у нас). В одній із моїх статей була фраза: «Подарунки беріть, але голосуйте на свій розсуд» Ви ж все таки вирішили продатись…але кому продатись? Комуністу? Зрозумійте мене правильно, я не хочу сказати, що комунізм, то суцільне зло. Та від комунізму в сучасних українських комуністах нічого вже не залишилось. Ось вам короткий опис біографії Миколи Тимошенка (із газети «Народна правда», №1, жовтень 2012):

«Народився в Овруцькому районі в 1956 році. У молоді роки був активним комсомольцем. Закінчив Житомирський сільськогосподарський інститут. Отримав диплом і став ученим-агрономом.
В інституті нічим не відрізнявся від однолітків, які вчилися за гроші та заслуги своїх батьків – голів колгоспів та начальників підприємств.
Як активного комсомольця його помічають тільки на початку 90-х і ставлять на посаду директора Житомирського ПТУ №15. На цій посаді відсиджується аж до 1998 року. Далі іде вчитися у той же ВУЗ, який вже закінчував, та отримує диплом економіста-бухгалтера.
Тимошенко починає робити стрімку кар’єру у комуністичній партії.
Його, як однопартійця, не дуже поважають рядові члени партії: позаочі називають кар’єристом та людиною, яка використовує економічну ідеологію для власного збагачення.
У 1996 році Тимошенко балотується до Верховної Ради України від Компартії. Він отримує №35 у партійному списку і не потрапляє до Парламенту.
У 2002 році Микола Тимошенко вдруге програє вибори до Верховної Ради. Він не зміг переконати житомирян, що зможе гідно відстоювати їхні інтереси у Києві.
Пізніше Тимошенко таки стає депутатом Верховної Ради шостого скликання за списком КПУ. За час свого перебування у головному законодавчому органі країни товариш Тимошенко не вніс жодного законопроекту, окрім закону про святкування 90-річчя комсомолу.
Переходить на вигідну посаду в Держкомлісгосп. Там за рік заводить підприємство у боргову яму.
Після цього на День народження отримує в подарунок посаду начальника Житомирської митниці.
За кілька років став мільйонером.
Іде в Верховну Раду, аби вберегтися від відповідальності та отримати статус недоторканного.»
Мені б вистачило лише того факту, що за безпосереднього сприяння даної людини була вирубана значна частина лісів (та й досі вирубується), аби не голосувати за нього.
P.S. Хоча не все так погано: в Ігнатполі вперше перемогла опозиція. Ось ,тепер тебе люблю я! Нарешті, більшість не повелась на «пакаращення» кровосісь. Я вітаю тебе, свідома частина Ігнатполя!
Переглядів: 587 | Додав: patriot | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук

...

Матюки перетворюють тебе в москаля!

Безкоштовні SMS

Безкоштовні SMS:
Безкоштовні SMS
Безкоштовні SMS

Опитування

Коли краще проводити день села?
Всього відповідей: 111

Прогноз погоди

Календар

«  Листопад 2012  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930